Otwarto pierwsze centrum handlowe w Tychach. Trudno mówić o oblężeniu Gemini Park Tychy, ale miejsce parkingowe było trudno znaleźć po godzinie 9.00. Warto zaznaczyć, że kupujących ciągle przybywa.

Nie wszystkie sklepy zdarzyły na otwarcie. Kilka ma sie otworzyć w najbliższym czasie. Otwarcie, które dziś zainaugurowano, potrwa teraz przez 5 dni. W tym czasie zaplanowano liczne wydarzenia, promocje i zniżki w sklepach, konkursy  z nagrodami i akcje, w których w zamian za zakupy można zdobyć maskotki Rodziny Gemińskich lub bawełniane torby. Różne upominki będzie można także zdobyć po prostu odwiedzając galerię każdego dnia.

Reklama

Na jutro galeria przygotowała atrakcje związane m.in. z motoryzacją i sportami ekstremalnymi.  Wśród nich spotkanie z mistrzem Rajdu Dakar Rafałem Sonikiem, jazdę na symulatorze rajdowym, konkursy i zabawy. Kolejne dni to m.in. atrakcje gamingowe, występy taneczne tancerzy znanych z „You Can Dance”, spotkania z artystami, a także dzień z Magdą Gessler, który zaplanowano na niedzielę.

 – Mieszkańcy Tychów, ale także okolicznych miast Kobióra, Wyr, Bierunia, Gostynia czy Pszczyny od dłuższego czekali na tak duży obiekt handlowy w bliskim sąsiedztwie. Dziś to czekanie się skończyło, a gotowe centrum handlowe stoi otworem przed mieszkańcami regionu – mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Poniżej prezentujemy zdjecia z pierwszych godzin funkcjonowania Gemini Park Tychy.

Komentarze

komentarz