Konkurs: Mamy dla was dwa Karnety Open do Revital Fitness & Gym, które mieści się w Tychach przy ulicy Uczniowskiej 7. Jeżeli macie ochotę zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie, to idealne miejsce dla was.

Revital Fitness & Gym posiada profesjonalną kadrę instruktorską, która jest niezmienna od dekady, do tego 200m2 sali fitness, na której odbywają się m.in. Zumba Fitness, Strong by Zumba, Zdrowy kręgosłup, tabata, trening funkcjonalny, czy zajęcia 60 plus.

Siłownia mieści się na powierzchni 400m2. Składa się ze strefy funkcjonalnej z bramą do trx, strefy cardio oraz strefy wolnych ciężarów. Na siłowni pracują profesjonalni trenerzy, którzy pomogą Ci zapoznać się ze światem fit.

Dla naszych użytkowników mamy do wygania dwa karnety OPEN FITNESS + OPEN SIŁOWNIA + SAUNA o wartości 119 zł każdy.

Żeby wziąć udział w konkursie trzeba na jednym z naszych profili Facebookowych (np. Tych24.net) odpowiedzieć na następujące pytanie: „Gdzie mieści się Revital Fitness & Gym w Tychach”. Należy podać konkretny adres.

Zwycięzców wybierzemy w środę o godzinie 20.00 na naszym profilu Facebookowym. Wtedy też poinformujemy jak odebrać nagrody.

Reklama