Poszukiwani / fot. Policja

Po kradzieży paliwa w Tychach, policja szuka sprawców. Publikuje zapis monitoringu i wizerunki osób mogących posiadać istotne informacje w sprawie. Do dwóch przypadków kradzieży paliwa na terenie miasta doszło w połowie lipca.

Dzisiaj tyska policja opublikowała wizerunki dwóch mężczyzn poszukiwanych w związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie kradzieżą paliwa, do której doszło 16.07 na stacjach przy ulicy Przemysłowej i Katowickiej. Niestety, zapis monitoringu nie jest najlepszej jakości.

Poniżej rysopis poszukiwanych zgodny z komunikatem policji.

– Mężczyzna w wieku 30-35 lat, budowa ciała otyła, bez widocznego zarostu, ubrany w czapkę z daszkiem oraz okulary przeciwsłoneczne, czarną bluzę zapinaną na zamek oraz ciemną koszulkę, krótkie spodenki koloru ciemnego, buty sportowe ciemne.

– Mężczyzna w wieku 25-30 lat, brak widocznego zarostu, szczupła budowa ciała, ubrany w czerwony T-shirt i ciemną bluzę na zamek.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230, 32 32-56-200 telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

 

Komentarze

Reklama