Jarmark Bożonarodzeniowy / fot. UM Tychy

Szukają chętnych do wynajmu stoisk na Jarmark Bożonarodzeniowy w Tychach. Miejskie Centrum Kultury przyjmuje wnioski na najem domków. Jarmark odbędzie się w dniach 14-16 grudnia. Trzeba będzie zapłacić nawet 1000 zł za stoisko.

– Ponad 25 tysięcy odwiedzających w minionych trzech latach, wyjątkowa atmosfera, koncerty, gwiazdy muzyki na i pod sceną, warsztaty i wiele innych – to podgrzewa atmosferę mroźnych zimowych dni w Tychach. Organizatorzy zachęcają do zgłoszenia przedsiębiorców, rękodzielników, przedstawicieli gastronomii i wszystkich tych, którzy swoją ofertą chcą uświetnić tegoroczną edycję wspólnego poczucia magii okresu poprzedzającego święta Bożego Narodzenia – informuje tyski magistrat.

Reklama

Zgłoszenia przyjmowane są do 12 listopada i na stoisko nie może liczyć każdy. Liczy się jakość i rodzaj oferowanego asortymentu.

Preferowane będą stoiska posiadające w swojej ofercie sprzedaż produktów takich jak: artykuły świąteczne, w tym ozdoby choinkowe, ceramika artystyczna, użytkowa, zabawki, stroik, dzbany, wazy, kubki, wyroby regionalne, w tym góralskie, świece, koronki, ozdoby, rękodzieło, kosmetyki, perfumy, galanteria skórzana, odzież, czapki rękawiczki, biżuteria, artykuły spożywcze, w tym: słodycze, drobne przekąski, potrawy i wyroby regionalne, wypieki świąteczne, gastronomia, w tym grzane wino i cydr, piwo, miód piwny, wina.

Za stoisko rękodzielnicze MCK pobiera opłatę wysokości 700 zł brutto, za stoisko handlowe z małą gastronomią 900 zł brutto. Natomiast 1000 zł brutto zapłacimy za stoisko oferujące gastronomię i handel.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej MCK.

Komentarze

Reklama