Tyska policja szuka młodego mężczyzny. Opublikowano jego wizerunek. Powodem jest kradzież w jednym ze sklepów na terenie Tychów. Jak informują mundurowi: „mężczyzna może posiadać istotne informacje w sprawie”.

Chodzi o sprawę kradzieży, do której doszło przy al. Bielskiej w Tychach. W jednym ze sklepów przemysłowych skradziono artykułów o wartości 600 zł. Do zdarzenia doszło 4 lutego tego roku.

Rysopis poszukiwanego:

Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała wzrostu około 180 cm, na głowie ma założoną zimową czapkę koloru niebieskiego, ubrany w kurtkę zimową koloru ciemnego (granatowego) z pomarańczowymi wstawkami, spodnie jeansowe koloru ciemnego. Na nogach ma założone obuwie sportowe typu adidas, koloru niebieskiego z trzema białymi pasami oraz białą podeszwą, mężczyzna ten przez lewe ramię ma zawieszoną na pasku torbę koloru czerwonego.

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Komentarze

Reklama