Poszukiwany / fot. Policja
Reklama

Tyska policja szuka sprawcy kradzieży i publikuje nagranie z monitoringu. Na nim mężczyzna, który „może posiadać istotne informacje”. Do kradzieży doszło na osiedlu A.

– Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie: kradzieży przez nieustaloną osobę, która zabrała w celu przywłaszczenia narzędzia, urządzenia pomiarowe oraz dokumenty. Do zdarzenia doszło w dniu 25 lutego 2019r. w Tychach przy ul. Asnyka 1 – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia.

Reklama

Rysopis: mężczyzna w wieku około 18-25 lat, średniej bardziej krępej budowy ciała, wzrostu około 170 cm, krótkie blond włosy zaczesane na prawą stronę, bez zarostu, ubrany w kurtkę długości ¾, koloru czerwonego, bordowego, pod spodem bluza koloru szarego z kapturem założonym na głowę, luźne, długie spodnie koloru zielonego, czarne sportowe buty z białą podeszwą.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

Komentarze

Reklama