Poszukiwany / fot. Policja

Zuchwała kradzież w tyskim sklepie. Policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży elektronarzędzi w sklepie przy al. Bielskiej. Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami policji.

Do kradzieży doszło 28 listopada 2018 r.

Reklama

– Nieznany sprawca dokonał kradzieży elektronarzędzi o łącznej wartości ponad tysiąc złotych. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. Niestety jakość zdjęć z kamer monitoringu pozostawia wiele do życzenia.

Rysopis: mężczyzna włosy bardzo krótkie, zarost na twarzy, ubrany w kurtkę koloru jasnozielonego z kapturem, spodnie niebieskie typu jeans, plecak koloru białego ze znakiem „puma”.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską policją pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

Komentarze

Reklama