Poszukiwani / fot. Policja

Pobicie na al. Jana Pawła II w Tychach. Policja szuka dwóch mężczyzn. Opublikowano wizerunek podejrzanych. Osoby, które ich rozpoznają powinni skontaktować się z tyską policją. 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie pobicia przez dwóch nieznanych mężczyzn, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń poniżej 7 dni” – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem” – dodaje. 

Poszukiwani / fot. Policja

Rysopis:

Reklama

1. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, posiada wąsy i brodę, ubrany w ciemnozieloną kurtkę długości do połowy kolan z kapturem, jasne spodnie, cielne buty.

2. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, ubrany w ciemną kurtkę, jasną bluzę kapturem, ciemne spodnie, jasne buty.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama