Biuro firmy Goupon / fot. mat. pras.

100 osób znajdzie prace. Duża firma powiększa biura i zatrudnia. Praca czeka w Centrum Usług Wspólnych Groupon w Katowicach. Firma wyposażyła się w dodatkowe 1000 mkw. powierzchni biurowej. Prace znajdzie tam 100 osób. Tutaj dobra wiadomość dla mieszkańców Tychów, biura firmy znajdują się niedaleko dworca PKP w Katowicach. 

Wystrój powierzchni biurowej Groupona charakteryzują nowoczesne grafiki inspirowane popularnymi produkcjami telewizyjnymi i kinowymi. Katowicka siedziba firmy znajduje się w budynku Supersamu w centrum Katowic. Budynek mieści się zaledwie kilka minut pieszo od dworca PKP.

– Nasze centrum oferuje wiele ciekawych stanowisk. Szukamy osób z wyższym wykształceniem, zainteresowanych pracą w międzynarodowej organizacji.  Od kilku lat, nasi pracownicy, posiadający bardzo dobrą znajomość języków europejskich i silnie zorientowani na klienta, zapewniają wysoką jakość usług 46 milionom konsumentów i partnerów Groupon na świecie. Niemniej, nieustannie poszukujemy utalentowanych osób, które będą podzielały naszą pasję do eksperymentowania i budowania nowych usług – mówi Oltion Berberi, Site Manager Groupon Shared Services Centre w Katowicach.

Reklama

Powiększający się zespół inżynierów koncentruje się na optymalizacji procesów wewnętrznych, jak również na budowie zintegrowanych rozwiązań i rozwoju sztucznej inteligencji na potrzeby zarówno klientów, jak i pracowników Groupon.

– Uważam, że sztuczna inteligencja jak i automatyzacja procesów zmieniają centra usług wspólnych. Roboty nie tylko automatyzują bieżące procesy, ale również przyczyniają się do skalowalności biznesu. Technologia pozwala pracownikom wzmacniać wartość dodaną projektów, na których pracują. Co więcej, inspiruje ich do myślenia poza schematami. Stają się konsultantami umiejącymi zadać właściwe pytania dotyczące procedur operacyjnych, co w konsekwencji pomaga wypracowywać najlepsze rozwiązania” — mówi Mirosław Forystek, Vice President of Groupon Global Customer Operations Technology and Robotic Automation.

Biuro Groupon w Katowicach, zlokalizowane w budynku Supersam, zajmuje powierzchnię ponad 3300 m2. Od momentu rozpoczęcia funkcjonowania w kwietniu 2017 r., centrum stało się kluczowym elementem globalnych operacji Groupon. Zespół wspiera działalność firmy na 15 rynkach świata (Europa, Ameryka Północna, Azja).

Reklama