czwartek, 7 grudnia, 2023
Reklama

Tychy24.net

Dobre Miejsce w Sieci

Portal Tychy24.net to jedno z niewielu rzetelnych i niezależnych źródeł informacji na terenie Tychów. U nas znajdziecie najważniejsze informacje na temat tego co dzieje się w mieście. Nie unikamy tematów trudnych i ważnych dla mieszkańców Tychów. Znamy wartość informacji i wiemy, że waga tematu ma znaczenie.

Reklamau nas

Reklamując się u nas mają Państwo szansę dotrzeć dziennie nawet do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców Tychów. Naszą siłą jest przede wszystkim zawartość – nie zajmujemy się głównie robieniem „kopiuj-wklej” i publikowaniem materiałów, których nikt nie czyta. Świeże, unikalne treści Tychy24.net materiały wideo i audio wyróżniają nas na tle innych.

Jesteśmy dobrze widoczni w social media, z których korzystamy  na co dzień. Do dyspozycji Tychy24.net pozostają różne konta facebookowe, które liczą tysiące użytkowników.

Jesteśmy otwarci na negocjacje. Zapraszamy do współpracy – redakcja@tychy24.net

 

Rozmiary bannerów w Tychy24.net

720×100 / Banner A – tuż obok logo (widoczny na całej stronie) 

720×100 / Banner A1 – na głównej stronie między blokami z newsami 

720×80 / Banner A2–  w informacjach na stronie (góra) 

720×80 / Banner A2 – w informacjach (po drugim akapicie tekstu) 

720×80 / Banner A2 – w informacjach (na dole) 

250×300 / Banner B1 – w bocznym pasku (widoczny na całej stronie) 

800×250 / Banner typu Billboard – na głównej stronie pod menu 

800×250 / Banner typu Billboard – na głównej stornie pod drugim blokiem newsów 

Banner vs Artykuł

W Tychy24.net można się reklamować na dwa sposoby .Tradycyjny w formie baneru jak i reklamy natywnej, czyli artykułów sponsorowanych. Jaka jest różnica?

Bannery reklamowe służą przede wszystkim do budowania marki lub szybkiego informowania o wydarzeniu lub usłudze. Pełnią rolę tożsamą do bannerów zewnętrznych, które widzimy przy drogach, czy na ścianach budynków. Mają jednak taką zaletę, że posiadają w budowany odnośnik do strony internetowej klienta.

Cena od 600 zł netto

Reklama natywna to nic innego jak dobrze napisany artykuł sponsorowany. W Tychy24.net zarówno poprawiamy jak i piszemy od podstaw artykuły sponsorowane. Nie każdy tego typu artykuł zostanie wyemitowany w Tychy24.net. Jeżeli wprowadza w błąd lub nie jest związany z miastem Tychy nie zostanie u nas opublikowany.

Cena od 699 zł netto