34-latek został pobity na placu Baczyńskiego w Tychach, mundurowi szukają sprawcy i świadków tego zdarzenia. Sprawa jest prowadzona pod kątem uszkodzenia ciała. Opublikowano wizerunki osób, których tożsamość próbują ustalić policjanci.

Do pobicia doszło w nocy z 14 na 15 kwietnia 2018r. na placu Baczyńskiego w Tychach. Doszło jak się dowiedzieliśmy do nieporozumienia z pijanym sprawcą pobicia. – W toku postępowania, śledczy wyodrębnili grupę mężczyzn, którzy mogą posiadać wiedzę na temat przedmiotowego zdarzenia, a których dane osobowe nie są znane – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Rysopis:

Reklama
  1. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany w jasną bluzę z kapturem oraz ciemne spodenki, na lewej ręce najprawdopodobniej opaskę uciskową koloru ciemnego.
  2. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany na ciemno.
  3. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, włosy bardzo krótkie ciemne, ubrany w ciemną bluzę i jasne spodenki.
  4. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, ubrany na ciemno, czapka z daszkiem marki „Under armour”.
  5. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, ubrany na ciemno, czapka z daszkiem marki: „New Era” .
  6. mężczyzna w wieku około 20-30 lat, wzrostu około 180, średnia budowa ciała, włosy bardzo krótkie ciemne, ubrany w jasną bluzę z kapturem oraz ciemne spodnie.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl lub nr tel. 32 325 63 31, 112.

Reklama