Anita Skapczyk jedzie przez Tychy. Kandydatka na prezydenta w samochodzie rozmawia o problemach miasta

A. Maciaszczyk

Kandydatka na urząd prezydenta Miasta Tychy, Anita Skapczyk (PiS) publikuje filmy na Facebooku. Na nagraniach jeździ samochodem po mieście i rozmawia na temat swojego programu, a także tego czego oczekiwaliby mieszkańcy.

Na filmach pojawia się temat obwodnicy dla Tychów, zaopatrzenia dzieci w podstawową opiekę medyczną w razie urazów, a także niewykorzystanego potencjału Stadionu Miejskiego w Tychach, który faktycznie ma problem z odwoływanymi imprezami. W trakcie rozmów pojawił się pomysł ściągnięcia do miasta Taco Hemingwaya, rapera znanego między innymi słuchaczom radiowej Trójki.

Skapczyk porusza też temat Wodnego Parku Tychy oraz cen w obiekcie. Wiadomo, że cykl filmów – obecnie opublikowała 3 – będzie kontynuowany, pojawią się też nowi towarzysze podróży kandydatki walczącej o fotel prezydenta Tychów.

Reklama

Anita Skapczyk – kandydatka na Prezydenta Tychów, co trzeba zrobić?

Wyprowadzenie ruchu tranzytowego poza miasto dzięki obwodnicy oraz rozwiązanie problemu zapotrzebowania na mieszkania w naszym mieście to kolejne problemy do rozwiązania. Zapraszam Państwa do dyskusji.#nowoczesnemiasto #lepszeTychy #obwodnicaTychy #nowemieszkaniadlaTyszan #budownictwomieszkaniowe #nowaenergiadlaTychow #nowemozliwosciMiasto Tychy Miasto Tychy tychy.info eTychy.org – Tychy Stowarzyszenie Tychy Naszą Małą Ojczyzną

Opublikowany przez Anita Skapczyk – kandydatka na Prezydenta Tychów Środa, 3 października 2018

Anita Skapczyk – kandydatka na Prezydenta Tychów, co trzeba zrobić?

Ratunek dla Parku Wodnego Tychy i SOR w Tychach, zapraszam do dyskusji.#drogiParkWodnyTychy #programTyszaninplus #lepszeTychy #nowaenergiadlaTychów #ulgidlaTyszan #dobryprogram #SORwTychach #jaksiechcetosieda #opiekadladzieci #dobrodzieciWodny Park Tychy Nasze.Tychy.pl Miasto Tychy tychy.info Tychy News tychymiasto.pl Miasto Tychy

Opublikowany przez Anita Skapczyk – kandydatka na Prezydenta Tychów Środa, 3 października 2018

Reklama