Nóż / fot. Pixabay

Atak nożem w trakcie libacji alkoholowej w Tychach. Cieli i dźgali m.in. seniorkę. Wiadomo więcej na temat zdarzenia na ulicy Wiejskiej, do którego doszło wczoraj w nocy. Dwie osoby trafiłīy do szpitala, dwie zostały zatrzymane i trzeźwiały na komendzie. 

„W dni wczorajszym zatrzymano 2 osoby 62-latka i 53-letnią kobietę” – poinformowała Tychy24.net, Paulina Kęsek z tyskiej policji. W trakcie libacji alkoholowej doszło do awantury, zaatakowano przy użycia noża 69-letnią kobietę i 48-letniego mężczyznę. Poszkodowani trafili do szpitala. Policja ani prokuratura nie podają czy ofiary i sprawcy byli ze sobą spokrewnieni. 

Poszkodowani mają rany cięte i kłute zadane w okolicach twarzy i ramion. Mają też jak opisała nam Maria Paszek z Prokuratury Rejonowej w Tychach tzw. „obrażenia obronne”. Dzisiaj prokuratura planuje przesłuchać i postawić zarzuty agresorom. Do śledczych ma dotrzeć również opinia biegłego na temat ran odniesionych przez poszkodowanych, na tej podstawie sformułowane zostaną zarzuty. 

Reklama

Prokuratura wtedy podejmie też decyzję o środku zapobiegawczym względem agresorów, prawdopodobnie będzie to tymczasowe aresztowanie. 

Reklama