Bilety w Multikinie w Tychach idą w dół. Warto łapać okazję. Wkrótce ruszają zniżki. Tańsze bilety – po 15 zł – będzie można kupić od 13 lipca.

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina przy al. Jana Pawła II 16/18 w Tychach mają tę samą, stałą cenę – czyli 15 zł. Za seans 3D widz będzie musiał uiścić opłatę za okulary, podobnie z fotelami VIP – przy ich wyborze także będzie wymagana dopłata.

Multikino Tychy to trzeci po Multikinie w Katowicach i Zabrzu multipleks na Śląsku, który oferuje swoim klientom najniższą, stałą cenę biletów przez cały tydzień.

Reklama

– Wizyta w kinie to rozrywka, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków w każdym wieku. Jestem przekonana, że nowa, atrakcyjna cena pozwoli widzom jeszcze częściej odwiedzać Multikino – mówi Martyna Dzierkacz, dyrektor Kompleksu Kinowego Multikino Tychy. – Przed nami mnóstwo ciekawych premier, dlatego liczymy, że nasza oferta cennikowa przypadnie do gustu nie tylko wiernym widzom Multikina, ale także i pozostałym kinomanom.

13 lipca po 14 latach przerwy na ekrany Multikina zawita uwielbiana na całym świecie superrodzinka, której każdy członek ma supermoc. „Iniemamocni 2” wkraczają do akcji, by w zupełnie nowych okolicznościach rozprawić się z groźnymi złoczyńcami.

Miłośnicy kina o mocnych nerwach powinni wybrać się na „Sicario 2: Soldado” z mroczną rolą Benicio del Toro (premiera 20 lipca).

Idealną pozycją międzypokoleniową, która zapewni doskonałą rozrywkę od wnuczki po dziadka, będzie „Mamma Mia: Here We Go Again!” z plejadą gwiazd w rolach głównych: Meryl Streep, Pierce Brosnan i Colin Firth (premier 27 lipca).

Fani marvelowskiego uniwersum koniecznie muszą zobaczyć kontynuację „Ant-Man i Osa”.

„Mission Imposible – Fallout” to z pewnością gradka dla tych, którzy od lat śledzą losy niezniszczalnego Ethana Hunta (w tej roli Tom Cruse; premiera 10 sierpnia).

Rodzinne wyjście do kina w wakacje nie może odbyć się bez „Krzysiu, gdzie jesteś?”, czyli filmowej ekranizacji jednej z najpiękniejszych historii dla dzieci o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach (premiera 17 sierpnia).

Reklama