Poszukiwany / fot. Policja

„Byczek” napadł na kobietę w Tychach i uciekł do autobusu. Do zdarzenia doszło na ulicy Wyszyńskiego. Sprawca zerwał z szyi pokrzywdzonej łańcuszek, następnie zaczął uciekać. Szuka go teraz policja.

Napaść miała miejsce 15 czerwca 2019 r. około godz. 12.30 w Tychach na ul. Wyszyńskiego w okolicy kiosku i piekarni. – Nieustalony mężczyzna wykorzystując zaskoczenie, podbiegł do kobiety i zerwał jej z szyi złoty łańcuszek wartości tysiąca złotych. Sprawca uciekł w stronę ulicy Niepodległości wsiadając do autobusu linii 65 – informuje tyska policja.

Obecnie mundurowi nie dysponują nagraniem z samego autobusu. Być może takowe jeszcze się pojawi.

Reklama

Rysopis za komunikatem policji: mężczyzna wieku około 20-25 lat, atletycznej, krępej, muskularnej budowy ciała, wzrostu około 175cm, krótkie ciemne włosy, ubranego w krótkie spodenki koloru ciemnego, na nogach białe sportowe buty typu adidas, bez koszulki, na prawym ramieniu przewieszona saszetka. 

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama