Ulica Dmowskiego w Tychach / fot. Tychy24.net

Tyska policja wyjaśnia przyczyny śmierci 32-letniego mężczyzny i jego 33-letniej partnerki. Ciało mężczyzny znaleziono przy torowisku, kobiety w mieszkaniu w centrum Tychów.

Ciało mężczyzny znaleziono w sobotę (27.05) około godziny 6.00 na torowisku przy trasie Kobiór-Tychy. Na miejscu mundurowi prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. Ten zarządził sekcję zwłok 32-latka.

– Po kilkugodzinnych czynnościach, związanych z oględzinami miejsca zdarzenia na torach, stróże prawa pojechali na ul. Dmowskiego, do miejsca zamieszkania mężczyzny. Tam znaleziono zwłoki młodej kobiety. Po czynnościach wykonanych w mieszkaniu, z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej oraz prokuratora, wstępnie podejrzewa się, że do śmierci 33-letniej kobiety mogły przyczynić się osoby trzecie – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Reklama

Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Tychach. Wszyscy, którzy wiedzą cokolwiek na temat tragicznego losu pary proszeni są o kontakt z tyską policją.

Reklama