Arsenał / fot. Policja

DK 81 będzie dzisiaj zablokowana. Wszystko przez arsenał. Dzisiaj tj. 13 września kontynuowane będą prace związane z odnalezieniem arsenału pochodzącego z czasów II wojny światowej. To oznacza, że około godziny 10.00 DK 81 w Mikołowie będzie zablokowana w obu kierunkach.

Blokada drogi to pokłosie znalezienia arsenału w Mikołowie.  Na miejscu do późnych godzin nocnych działali mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie, straży pożarnej, a także Patrol Saperski z Jednostki Wojskowej z Gliwic. Już wczoraj pojawiły się utrudnienia.

Dzisiaj niestety kierowcy też będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Reklama

– Od około godz. 10:00 ruch drogowy będzie utrudniony. Droga krajowa DK 81 w Mikołowie będzie zablokowana w obu kierunkach od skrzyżowania z ul. Wyzwolenia do zjazdu na DK 44 kierunek Tychy. Kierowcy jadących od strony Tychów będą kierowani na drogę DW 928 oraz na Katowice, natomiast jadący od strony Katowic będą kierowani w kierunku centrum miasta Mikołowa DK 44 oraz na Tychy lub DW 928. Kierowcy jadący od strony Gliwic mogą spodziewać się objazdu przez centrum miasta oraz DW 928, natomiast jadący od Żor, na DW 928 lub Gliwice – informuje policja.

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

Reklama