Dotkliwe pobili mężczyznę w Tychach. Przy wodnym parku, teraz sprawców szuka policja. Opublikowano wizerunek osób, które mogą mieć związek z rozbojem, do którego doszło na ulicy Sikorskiego.

„Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania rozboju, w wyniku którego pokrzywdzony doznał ogólnych obrażeń ciała. Zdarzenie miało miejsce w dniu 31 sierpnia 2022 roku w rejonie parku wodnego na ulicy Sikorskiego w Tychach. Nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży telefonu komórkowego pokrzywdzonego, po uprzednim użyciu przemocy, a następnie trzech nieznanych sprawców pobiło go” – informuje tyska policja. 

Rysopis 1: Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, ubrany w spodnie dresowe koloru błękitnego, czapka z daszkiem koloru ciemnego, koszulka t-shirt koloru jasnego , jasne buty sportowe,

Reklama

Rysopis 2: Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemny blond, nosi krótką brodę, ubrany w ciemną t-shirt, czerwone krótkie spodnie, ciemne buty.

Rysopis 3: Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, posiada krótką brodę, ubrany w bluzę z kapturem, w ciemnozieloną kurtkę długości do połowy kolan z kapturem, jasne spodnie, ciemne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.