Bawiące się dzieci / fot. UM Tychy

Dzisiaj na osiedlu N startują Dni Sąsiada. Dzisiaj startują Dni Sąsiada w Tychach. Będą odbywać się na różnych osiedlach. Początek na osiedlu N.

– Gry, zabawy i animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, ale także spotkanie z sąsiadami – tak wyglądać będą Dni Sąsiada w Tychach, które rozpoczyna 30 maja spotkanie dla mieszkańców os. N w Szkole Podstawowej nr 35 – poinformował tyski magistrat.

Początek dzisiaj na osiedli N, potrwa w godzinach od 12.00-19.00. Od godziny 15.00 dmuchańce, potyczki rodzinne i konkursy.

Reklama

Kolejny Dzień Sąsiada odbędzie sie 2 czerwca w tych samych godzinach odbędzie się na osiedlu O przy Przedszkolu nr 5. Kolejny zaplanowano na osiedlu Ł, przy ulicy Kopernika 34 (w godz. Od 14.00-19.00) oraz na osiedlu H, przy Szkole Podstawowej nr 22 (w godz. Od 14.00-19.00).

– Na mieszkańców czekać będą m.in. dmuchańce dla najmłodszych, gry, zabawy i animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami.  W tym roku imprezy zorganizowane są we współpracy z placówkami oświatowymi znajdującymi się we wcześniej wspomnianych osiedlach – poinformowali tyscy urzędnicy.

Reklama