fot. NOL-Tychy

Dzisiaj w Tychach odbędzie się 22. Edycja Tyskiego Nocnego Rajdu Rowerowego. Rowerzyści pokonają tym razem 17 km, będzie ognisko i integracyjna zabawa w rytmach disco polo.

– Trasa czerwcowego rajdu przebiegać będzie częściowo ulicami miasta Tychy, oraz okolicznymi lasami, zakończy się ogniskiem, które tym razem zlokalizowane będzie na Dzikiej Plaży. Tam też przewidziana jest zabawa taneczna w rytmie Disco Polo – informuje Stowarzyszenie Sportowe NOL-Tychy, które organizuje przejazd miłośników jednośladów.

Zbiórka uczestników rozpocznie się o godzinie 21:00 na Ryneczku osiedla „Karolina” w Tychach (pl. Korfantego). Wyjazd zaplanowano na godzinę 22.00.

Reklama

– Trasa należy do średniozaawansowanych – mówi Michał Kasperczyk z NOL-Tychy. – Nie jest ani trudna, ani zbyt łatwa. Zapraszamy również młodszych mieszkańców – dodaje.

W trakcie rajdu zaplanowano słodki poczęstunek, okolicznościowe pieczątki, chętni mogą zabrać ze sobą kiełbaski – te też będzie można zakupić w promocyjnych cenach.

W czasie rajdu miasto będzie przeprowadzało opryski przeciw kleszczom i komarom. Jak nas zapewniono rejon, gdzie będą przebywać rowerzyści będzie pryskany dopiero pod ich nieobecność.

Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe odbywają się w mieście od 2004 roku.

 

Reklama