Piłkarz GKS Tychy na billboardzie / fot. Tychy24.net

Dziwne plakaty z piłkarzem GKS-u Tychy pojawiły się w mieście. Na ternie Tychów pojawiły się osobliwe plakaty z piłkarzem GKS-u Tychy Danielem Tanżyną. Czarno-białe plakaty są okraszony cytatem z wywiadu, którego piłkarz udzielił Katowickiemu Sportowi. Miasto Tychy nic nie wie na temat akcji, Tyski Sport natomiast nabiera wody w usta.

Na plakacie widać fragment wywiadu z grudnia 2017 roku. „Duże rozczarowanie? – Na pewno” i podpis „Daniel Tanżyna, obrońca GKS Tychy”. Plakaty raczej nie promują tyskiej drużyny, która obecnie znajduje się na 14 miejscu w tabeli. Akcja musiała kosztować, bo billboard z piłkarzem znajduje się przy rondzie Sublańskim, także można zobaczyć jego mniejszą odsłonę na wiatach przystankowych – choćby przy ul. Edukacji.

Reklama

Zapytaliśmy o sprawę w Urzędzie Miasta Tychy, ale nic o niej nie wiedzą. W Tyskim Sporcie, który w imieniu miasta zarządza drużynami na nasze pytanie usłyszeliśmy tylko jedną odpowiedź. – Klub nie komentuje sprawy – powiedział nam Krzysztof Trzosek z Tyskiego Sportu. Nie dowiedzieliśmy się, czy autorem osobliwej akcji jest spółka miejska, czy może to jakaś prywatna inicjatywa.

O dalszym rozwoju sprawy będziemy informować.

Aktualizacja: Z Informacji uzyskanych od naszych użytkowników wynika, że w mieście pojawiły się też podobne plakaty z innymi piłkarzami tyskiej drużyny.

Piłkarz GKS Tychy na plakacie / fot. Tychy24.net
Reklama