/ fot. Policja

Furiat drogowy w Tychach. Czasami frustracje drogowe dają o sobie znać, ale pewnych zachowań należy się wystrzegać, to niestety znakomity przykład niebezpiecznego manewru na drodze. Tyska policja poszukuje kierowcy, który spowodował zagrożenie w ruchu drogowym. Kilka razy zajeżdżał innemu kierowcy drogę i hamował.

Niestety, nie ma nagrania z tego zdarzenia, a kamera w samochodzie byłoby w tym momencie bardzo przydatna. Jak poinformowała właśnie tyska policja, do zdarzenia doszło w dniu 15.06.2018r. około godz.13:15, na DK 86, pomiędzy wyjazdem z centrum miasta, a Czułowem (w kierunku Katowic).

– Kierujący nieustalonym pojazdem najprawdopodobniej koloru szarego o początkowych numerach rejestracyjnych SK42…, wykonując kilkukrotny i nieuzasadniony manewr nagłego hamowania przed pojazdem marki Toyota Corolla o numerze rejestracyjnym PO1…, spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Katowic – informuje policja.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z zespołem ds. wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 33, tel. 3256-296.

Reklama
Reklama