Otwarto pierwsze centrum handlowe w Tychach. Trudno mówić o oblężeniu Gemini Park Tychy, ale miejsce parkingowe było trudno znaleźć po godzinie 9.00. Warto zaznaczyć, że kupujących ciągle przybywa.

Nie wszystkie sklepy zdarzyły na otwarcie. Kilka ma sie otworzyć w najbliższym czasie. Otwarcie, które dziś zainaugurowano, potrwa teraz przez 5 dni. W tym czasie zaplanowano liczne wydarzenia, promocje i zniżki w sklepach, konkursy  z nagrodami i akcje, w których w zamian za zakupy można zdobyć maskotki Rodziny Gemińskich lub bawełniane torby. Różne upominki będzie można także zdobyć po prostu odwiedzając galerię każdego dnia.

Na jutro galeria przygotowała atrakcje związane m.in. z motoryzacją i sportami ekstremalnymi.  Wśród nich spotkanie z mistrzem Rajdu Dakar Rafałem Sonikiem, jazdę na symulatorze rajdowym, konkursy i zabawy. Kolejne dni to m.in. atrakcje gamingowe, występy taneczne tancerzy znanych z „You Can Dance”, spotkania z artystami, a także dzień z Magdą Gessler, który zaplanowano na niedzielę.

Reklama

 – Mieszkańcy Tychów, ale także okolicznych miast Kobióra, Wyr, Bierunia, Gostynia czy Pszczyny od dłuższego czekali na tak duży obiekt handlowy w bliskim sąsiedztwie. Dziś to czekanie się skończyło, a gotowe centrum handlowe stoi otworem przed mieszkańcami regionu – mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Poniżej prezentujemy zdjecia z pierwszych godzin funkcjonowania Gemini Park Tychy.

Reklama