Pociąg / fot. Koleje Śląskie

Już można rezerwować bezpłatne przejazdy Kolejami Śląskimi. Z okazji Industriady 2022. Rezerwacja bezpłatnych przejazdów naszym taborem już ruszyła. Pociągami Kolei Śląskich będzie można dotrzeć do Kopalni Guido w Zabrzu, przez częstochowskie Muzeum Historii Kolei, Zabytkową Kopalnię „Ignacy” w Rybniku, aż po familoki w Czerwionce-Leszczynach i Muzeum Browaru Żywiec!

Rezerwacje: https://industriada.kolejeslaskie.com

Aby dokonać Rezerwacji uczestnik festiwalu INDUSTRIADA 2022 zobowiązany jest wypełnić formularz, podając niezbędne informacje. Następnie uczestnik otrzyma na podany adres mailowy wiadomość potwierdzającą dokonanie rezerwacji, zawierającą m.in. jej numer. Jedna osoba ma możliwość dokonania wyłącznie jednej rezerwacji na wspólny, jednorazowy przejazd maksymalnie 6 osób.

Reklama

Aby otrzymać bezpłatny bilet uczestnik festiwalu INDUSTRIADA 2022 zobowiązany jest okazać rezerwację w formie papierowej lub elektronicznej w dniu 3 września 2022 r. w dowolnej kasie Kolei Śląskich, lub w pociągu pracownikowi personelu pokładowego, przy czym zamiar pobrania bezpłatnego biletu na podstawie rezerwacji musi zostać zgłoszony zaraz po wejściu do pociągu.