Posterunek policji w Tychach / fot. Policja

Kierowca szalał na al. Bielskiej w Tychach, pod siedzibą policji. Jechał pod prąd, wjechał na chodnik i teren zielony. Nawet jechał wzdłuż przejścia dla pieszych. Szukają go teraz mundurowi z Tychów. 

Zdarzenie o dość nietypowym charakterze miało miejsce w nocy 5 kwietnia w Tychach. Tuż przy siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Tychach. 

„W dniu 5 kwietnia 2023 roku pomiędzy godziną 03:50 a 04:00 przed budynkiem Komendy Miejskiej w Tychach przy alei Bielskiej 46 oraz w rejonie skrzyżowania alei Bielskiej z ulicą Cienistą, nieznany kierujący pojazdem marki Volvo o numerze rejestracyjnym ST77***, dopuścił się jazdy aleją Bielską niezgodnie z obowiązującym kierunkiem ruchu, jazdy wzdłuż po chodniku, po którym poruszał się pieszy, jazdy po powierzchni wyłączonej z ruchu oraz jazdy wzdłuż po oznakowanym przejściu dla pieszych” – informuje tyska policja. 

Reklama

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres poczty elektronicznej: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama