Na zdjęciu: Patryk Świrski, Prezes Zarządu spółki Koleje Śląski

Koleje Śląskie nagrodzone na gali „Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Nagrodzone także Tyski TBS oraz Gemini Park Tychy. 

W Zameczku Myśliwskim w Promnicach odbyła się doroczna Gala „Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości” – konkursu organizowanego przez Okręgową Izbę Przemysłowo-Handlową w Tychach oraz Prezydenta Miasta Tychy.

„Gala finałowa konkursu jest wyjątkowym wydarzeniem, które ma na celu uhonorowanie i wyróżnienie najbardziej innowacyjnych oraz dynamicznie rozwijających się firm oraz przedsiębiorców z regionu. W wydarzeniu wzięło udział kilkuset gości, w tym senatorowie, posłowie, samorządowcy i przedstawiciele świata biznesu, w tym m.in. ambasador Republiki Rwandy w Polsce prof. Anastase Shyaka” – czytamy w komunikacie prasowym.

Reklama

Gala była okazją do wręczenia nagród HERMESÓW BIZNESU i – po raz pierwszy – EKO-HERMESÓW.

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii DEBIUT wyróżnienie otrzymała firma MEBLEARTE.pl Jacek Dziwak za usługi projektowania i produkcji mebli.

W kategorii USŁUGA wyróżnienia przypadły firmie BIAŁECKI Welding Center Sp. z o.o. oraz firmie Estima Stomatologia Estetyczna Iwona Ptak za profesjonalne usługi stomatologiczne.

W kategorii PRODUKT nagrodę przyznano Tyskie TBS Sp. z o.o. za centrum mieszkalno-usługowe Bielska 103.

W kategorii FIRMA wyróżnienie otrzymał największy przewoźnik w województwie śląskim, Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Nagrodę główną w kategorii FIRMA otrzymała firma Gemini Holding Sp. z o.o. właściciel m.in. Gemini Park Tychy.

Po raz pierwszy podczas Gali Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości przyznano EKO-Hermesy, nagradzając firmy, które w szczególny sposób realizują założenia ekologiczne.

Reklama