Kompromitacja Miejskich Mikołajek. Tyszanie oburzeni. Miasto zrobiło i zdaje się tyscy urzędnicy nie dali rady. Sądząc po opiniach mieszkańców, z Mikołajek w Tychach na Placu Baczyńskiego i Andromedzie raczej mało kto był zadowolony. Mikołaj był zbyt młody i zbyt szczupły, a w ogóle to niewiele się działo zdaniem tyszan. Do tego podobno w Bieruniu…było lepiej.

Mieszkańcy zrównali z ziemią organizację tegorocznych Miejskich Mikołajek w Tychach, aczkolwiek zaznaczali, że imprezę ratował głównie przejazd rowerowy Mikołajów ulicami miasta, którzy w końcu dotarli na Plac Baczyńskiego i karuzela, którą tam postawiono.  Upust swojemu niezadowoleniu tyszanie dali na profilu Facebookowym „Tyskie Zrzeszenie Mam i Ojców”.

– Ktoś powinien za taki bubel odpowiedzieć. Miasto Tychy nie jest tak biedne żeby raz na rok załatwić dziadka z brzuchem który ubierze czerwony szlafrok – napisała pani Agnieszka. To niestety nie było odosobniona opinia. – Z roku na rok coraz gorsza impreza – stwierdził jeden z uczestników.

Reklama

– Porażka :/ Mikołaj był miły i bardzo się starał i wszystko ok ale cała reszta tragedia. Miasto robi tężnie, golfa a porządnie imprezy dla dzieci nie daje rady. Brakowało mi atrakcji wokół: jakąś ciepła herbatka, tańce i zabawy ruchowe… Smutne to jakieś było – stwierdziła Magdalena.

Temat strzelnicy golfowej, którą buduje miasto wracał w kontekście średnio udanej imprezy dla dzieci. – Hahha dobrze, ze nas nie bylo…miasto ma na pole golfowe dla kilku podstarzałych biznesmanów, ale na porządne miejskie mikołajki to już nie bo Mikołaj jak Mikołaj, ale ten taboret i kartony to już szczyt- ot polityka prorodzinna – oburzała się jedna z mieszkanek.

– Totalna porażka! !!!! Plakaty jakby to miała być duża impreza plenerowa a okazała się totalna kicha.Wstyd! Dla miasta! – skwitowała Natalia

– Szczerze? To na Bierunia lepsze mikołajki były . W Tychach się nie postarali. Cała impreza opierała się na jednej darmowej karuzeli i mikolajach na rowerach, gdyby nie Pan Mikołaj z pojazdem do zdjęć z obciętego malucha to już kompletnie nic by tam nie było – Żaneta

– Porażka.Mikołaj który nie przypominal Mikołaja . Rok temu było dużo lepiej – napisała Monika.

Screen z Facebooka / Tyskie Zrzeszenie Mam i Ojców

A wam jak się podobały Miejskie Mikołajki?

Reklama