Mamy dla Was podwójne zaproszenie do Circus On Ice! Cyrk na lodzie odbędzie się już jutro w Namiocie Cyrkowym w Chorzowie. 

Udaj się w podróż do niesamowitej lodowej krainy wyobraźni, która oczaruje Ciebie magią cyrku.  Oszałamiająca choreografia w bajkowej oprawie wraz z artystami z ponad 10 państw świata zabiorą Ciebie na niesamowitą przygodę! W naszym programie zobaczysz  światowej sławy łyżwiarzy, którzy na koncie mają takie produkcje jak Disney On Ice, Holiday On Ice.  Tylko u nas ewolucje na trampolinach oraz latających huśtawkach wykonane przez grupę kaskaderów!
W tym roku cyrkowa arena zamieni się w tafle lodu, na której wystąpi blisko 20 artystów z 10 państw świata!
Oprócz klasycznych cyrkowych artystów, pod namiotem cyrku wystąpi balet na lodzie stworzony specjalnie na potrzeby widowiska. Choreografem widowiska jest Andre Christian Renard znany z takich produkcji jak Disney On Ice! W programie zobaczycie m.in ewolucje na trampolinach, latające huśtawki, taniec na szarfach, ekwilibrystyka na 4.metrowym monocyklu oraz wiele więcej…

BILETY MOŻNA NABYĆ – TUTAJ

Chorzów | Park Śląski – Marsowe Pole
26.IV (piątek) – godzina 17:30
27.IV (sobota) – godzina 14:00 i 17:30
28.IV (niedziela) – godzina 13:00 i 16:30

Poleca RMF MAXX oraz Onet Kultura

Konkurs trwa do dziś 26.04.2024 (piątek) do godziny 15:00.
W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Jaką nazwę nosi wydarzenie?, oraz udostępni post na swojej tablicy”.
Zwycięzcę ogłosimy dziś na naszym fanpage’u.
Reklama