Mamy dla was podwójne zaproszenie na dowolny seans do Multikina Tychy.

Multikino Tychy z biletami za 15 złotych przez cały tydzień!

Nowy cennik obowiązuje przez cały tydzień. Oznacza to, że od poniedziałku do niedzieli bilety do Multikina przy al. Jana Pawła II 16/18 w Tychach mają tę samą, stałą cenę – czyli 15 zł. Za seans 3D widz będzie musiał uiścić opłatę za okulary, podobnie z fotelami VIP – przy ich wyborze także będzie wymagana dopłata.

Reklama

Multikino Tychy to trzeci po Multikinie w Katowicach i Zabrzu multipleks na Śląsku, który oferuje swoim klientom najniższą, stałą cenę biletów przez cały tydzień.

– Wizyta w kinie to rozrywka, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków w każdym wieku. Jestem przekonana, że nowa, atrakcyjna cena pozwoli widzom jeszcze częściej odwiedzać Multikino – mówi Martyna Dzierkacz, dyrektor Kompleksu Kinowego Multikino Tychy. – Przed nami mnóstwo ciekawych premier, dlatego liczymy, że nasza oferta cennikowa przypadnie do gustu nie tylko wiernym widzom Multikina, ale także i pozostałym kinomanom.

Bilety w nowej, niższej cenie na premierowe seanse można nabyć już dziś w kasie Multikina Tychy, przez www.multikino.pl oraz aplikację Multikino na telefon.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 27.12.2019 (piątek) do 28.12.2019 (sobota) do godziny 17:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Na jaki film chciałabyś/chciałbyś się wybrać?”.

Zwycięzcę ogłosimy w sobotę na naszym fanpage’u.

Reklama