Mamy dla was podwójne zaproszenie na spektakl pt. „Kochanie, wróciłem!”Wydarzenie to odbędzie się 23 marca 2019 roku o godzinie 17:00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Plac Sławika i Antalla 1.

Jeśli w znanym porzekadle – “Stara miłość nie rdzewieje” jest odrobina prawdy, to francuska komedia KOCHANIE, WRÓCIŁEM!” najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… za prawie każdą cenę. Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie… Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie… „KOCHANIE, WRÓCIŁEM!” to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy – widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki – miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć “stara” – to nie “zardzewieje”

Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz

Reklama

Ośmioosobowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie !
Marta WIERZBICKA
Maria PAKULNIS
Katarzyna ANKUDOWICZ
Jan JANKOWSKI
Marcin TROŃSKI
Wojciech WYSOCKI
Bartosz OBUCHOWICZ

BILETY MOŻNA NABYĆ: TUTAJ

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od dziś 21.03.2019 (czwartek) do 22.03.2019 (piątek) do godziny 08:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie: „Kto jest organizatorem spektaklu?”

Zwycięzcę ogłosimy w piątek na naszym fanpage’u

Reklama