Sprawca / fot. Policja

Kradli w sklepie w Tychach, pobili też ochroniarza: Do kradzieży rozbójniczej doszło w jednym ze sklepów przy al. Bielskiej w Tychach. Nie tylko kradli produkty, pobili też ochroniarza.

Do kradzieży i pobicia doszło 24 maja 2017 roku ok. godziny 13.45. – Dwaj nieznani sprawcy, działając wspólnie i w porozumieniu dokonali kradzieży towaru wartości blisko 200 złotych, a następnie w celu utrzymania skradzionego mienia, użyli przemocy wobec pracownika ochrony sklepu. Sprawca zaatakował go pięścią w twarz oraz plecy – mówi Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu, który uchwycił wizerunek jednego ze sprawców. Za zgodą prokuratury został opublikowany.

Reklama

Rysopis sprawców:

  1. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, wygolone po bokach i z tyłu głowy, ubrany między innymi w szarą bluzę zapinaną na zamek błyskawiczny z kapturem, ciemne spodnie i buty sportowe koloru niebieskiego.
  2. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, ubrany między innymi w czarną kurtkę.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanych zdjęciach lub posiadające jakiekolwiek informacje na temat drugiego ze sprawców oraz zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu (32) 32-56-280 lub telefonem alarmowym 997

Reklama