Poszukiwani mężczyźni / fot. Policja

Kradzież w Tychach. Policja szuka mężczyzn nagranych przez kamery monitoringu. Niestety, jakość nagrania nie jest najlepsza. Łupem złodziei padły perfumy o wartości przeszło 1000 zł. 

„Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości przekraczającej 1000 zł. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach” – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. „W porozumieniu z prokuratorem publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem” – dodaje. 

Rysopis1: Mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, wzroście około 170 cm, zarost na twarzy w postaci brody, ubrany w sweter koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru czarnego, buty sportowe koloru ciemnego.

Reklama

Rysopis2: Mężczyzna w wieku około 45 lat, tęgiej budowy ciała, wzroście około 175 cm, ubrany w t-shirt koloru białego, spodenki typu jeans koloru jasnego do kolan, buty sportowe koloru jasnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama