Mężczyzna poszukiwany przez policję / fot. Policja

Ktoś okradł seniorkę w Tychach. Policja poszukuje sprawcy kradzieży, do której doszło w Tychach na ulicy Budowlanych. Na przystanku, nieznany mężczyzna zerwał z szyi starszej kobiecie złoty łańcuszek i uciekł.

Łańcuszek był wart 2,5 tys. zł. Do kradzieży doszło 23 lipca 2018 roku. Około godziny 11.15.

– W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny – poinformowała Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Reklama

Rysopis zgodny z komunikatem policji: mężczyzna w wieku około 25-30 lat ubrany w obuwie sportowe koloru ciemnego z białą podeszwa, sznurowadła w kolorze zielonym, krótkie spodenki – długości do kolan koloru szarego, czarną koszulkę z białymi napisami z przodu (jedynie można odczytać największe litery „S7” oraz BLACK), na głowie czapka z daszkiem koloru ciemnego. W prawej ręce trzyma z dala od twarzy prawdopodobnie telefon.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama