Mężczyzna, który może posiadać istotne informacje w sprawie / fot. Policja

Ktoś okradł sklep spożywczy w Tychach. Policja szuka sprawcy. Tyska policja szuka sprawcy kradzieży artykułów spożywczych, do której doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Katowickiej. Wartość skradzionych rzeczy oszacowano na prawie 700 zł.  

– Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, przez nieznanego sprawcę, artykułów spożywczych na kwotę blisko 700 złotych. Do zdarzenia doszło 14.03.2018r. W jednym ze sklepów na ul. Katowickiej w Tychach. W toku wykonanych czynności policjanci wyszczególnili wizerunek mężczyzny, które może posiadać istotne dla sprawy informacje – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Rysopis:

Reklama

Mężczyzna wiek z wyglądu około 35 lat, wzrostu około 185 cm średniej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru ciemnego oraz spodnie jeansowe koloru niebieskiego, obuwie koloru ciemnego, z przewieszoną przez ramie torbę koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem telefonu 32 325 62 30, 32 325 62 00.

Reklama