Tyska policja poszukuje dwóch młodych mężczyzn, którzy – jak to ładnie ujęto – mogą posiadać istotne informacje odnośnie kradzieży skutera na ulicy Dmowskiego w Tychach. Do zuchwałej kradzieży w centrum miasta doszło w nocy z 28/29 marca. Kamera filmowała całe zdarzenie.

Poszukiwani, to dwaj mężczyźni, których rysopis i zdjęcia policja podała do publicznej wiadomości.

– Pierwszy mężczyzna z wyglądu, wiek ok 25-30 lat, wzrost ok 180 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne, ubrany w rozpinaną bluzę z kapturem koloru jasnego, jasne spodnie dresowe, buty sportowe typu adidas koloru ciemnego z jasnym nadrukiem. Drugi z mężczyzn z wyglądu wiek ok 25-30 lat, wzrost ok 180-185 cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne częściowo przykryte kapturem, ubrany w bluzę koloru ciemnego beżu z białym nadrukiem na wysokości klatki piersiowej, spodnie dresowe koloru ciemnego, buty sportowe typu adidas koloru ciemnego – czytamy w komunikacie policji.

Reklama

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat kradzieży w centrum miasta proszony jest o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-230, 32 32-56-255.

Reklama