Ktoś zniszczył drzwi do mieszkania w Tychach. Policja szuka sprawcy lub sprawców. W toku postępowania wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy: „mogą posiadać istotne informacje w sprawie”.

Do zniszczenia drzwi wejściowych przy ulicy Asnyka w Tychach doszło 21 sierpnia 2018 roku.

– W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tych osób – poinformowała Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Reklama

Rysopis zgodny z komunikatem policji: 1 mężczyzna w wieku około 20-25 lat, krótkie włosy, ciemna koszula z krótkim rękawem, sportowe buty kolory ciemnego, spodnie ¾. 2 mężczyzna z wyglądu 20-25 lat, ciemne, krótkie włosy, ubrany w koszulkę z krótkim rękawem sportowe buty i krótkie spodnie dżinsowe.

Każdy kto wie coś na temat zniszczenia mienia lub rozpoznaje osoby ze zdjęć, proszony jest o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama