Osiedle M w Tychach / fot. Tychy24.net

Małżeństwo gwałcicieli w Tychach. Znamy więcej szczegółów z działania pary, która pod przykrywką zatrudnienia opiekunki miała zgwałcić dwie kobiety. Jedną z ofiar jest 14-letnia dziewczynka, drugą 46-letnia kobieta.

Jak poinformował TVN24, dramatyczna sprawa na osiedlu M zaczęła się od 14-letniej dziewczyny, która przyszła opiekować się 2-letnim synem pary. Wtedy brutalnie miał ją zgwałcić 26-letni mężczyzna, gdy jego żona spała. 14-latka miała być też bita w mieszkaniu oprawcy, po kilku godzinach została wypuszczona. Następną ofiara była 46-letnia kobieta, którą para miała wielokrotnie wspólnie zgwałcić. Ofiarę wypuszczono dopiero następnego dnia.

W tym czasie w domu miał przebywać ich 2-letni syn.

Reklama

Oprawcy w czerwcu zostali tymczasowo aresztowani prze Sąd Rejonowy w Tychach. Policja obecnie szuka innych ofiar pary.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadząc śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach apelują by osoby, które zostały potraktowane w podobny sposób, jak i osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie zgłosiły się do Komendy Miejskiej Policji w Tychach lub skontaktowały się telefonicznie pod numerem telefonu (32) 32- 56- 235, 32-56-280 lub 32-56-255.

Reklama