Między 14-17 grudnia w Tychach odbędzie się IX Jarmark Bożonarodzeniowy. Miejskie Centrum Kultury szuka chętnych do wynajmu drewnianych domków, gdzie odwiedzający będą mogli robić zakupy. Za 4 dni sprzedaży trzeba będzie jednak zapłacić.

Jarmark jak co roku odbędzie się na placu Baczyńskiego w Tychach. Stoiska będą czynne przez 4 dni w godzinach od 12.00-21.00.

Preferowane będą stoiska posiadające w swojej ofercie sprzedaż produktów takich jak: artykuły świąteczne, w tym ozdoby choinkowe, ceramika artystyczna, użytkowa, zabawki, stroik, dzbany, wazy, kubki, wyroby regionalne, w tym góralskie, świece, koronki, ozdoby, rękodzieło, kosmetyki, perfumy, galanteria skórzana, odzież, czapki rękawiczki, biżuteria, artykuły spożywcze, w tym: słodycze, drobne przekąski, potrawy i wyroby regionalne, wypieki świąteczne, gastronomia, w tym grzane wino i cydr, piwo, miód piwny, wina.

Reklama

Chętni mogą zgłaszać się do 13 listopada, ale nie ma nic za darmo. Za stoisko rękodzielnicze MCK pobiera opłatę wysokości 700 zł brutto, za stoisko handlowe z małą gastronomią 900 zł brutto.

Poniżej karta zgłoszeniowa i regulamin jarmarku. 

Reklama