Stadion Miejski Tychy / fot. Tychy24.net

Kolejna duża impreza na Stadionie Miejskim nie odbędzie się. Złe wieści dla spółki Tyski Sport i Stadionu Miejskiego. 2 września nie odbędzie się impreza Sound of Gravity, która miała zostać zorganizowana na stadionie. Ewolucjami na motocyklach i rowerach MTB i BMX mieli zachwycić tyszan najlepsi ekstremalni sportowcy. – Mega czad i petarda – opisywał w kwietniu imprezę Grzegorz Bednarski, prezes Tyskiego Sportu. Co poszło nie tak?

Sprzedaż biletów była tak słaba na wrześniową imprezę, że postanowiono odwołać wydarzenie jeszcze w lipcu.

– W związku z brakiem wystarczającego zainteresowania przedsprzedażą biletów, organizatorzy wydarzenia musieli podjąć decyzję o odwołaniu imprezy. Wszyscy klienci, którzy kupili już wejściówki otrzymają zwrot pieniędzy za pośrednictwem portalu ebilet.pl – poinformowali organizatorzy.

Decyzja wywołała zdziwienie wśród osób, które chciały się wybrać na wydarzenie 2 września. W końcu jest jeszcze czas żeby kupić ewentualne bilety, a mamy sezon urlopowy. Organizatorzy podjęli jednak decyzję, że wycofują się z imprezy.

Reklama

W zeszłym roku odwołano na Stadionie Miejskim inną duża imprezę. Chodzi o koncert, na którym mieli wystąpić T-Love, Myslovitz, Acid Drinkres, Kaliber 44 i Mioush. Koncert ostatecznie został przeniesiony ze Stadionu Miejskiego na Plac Pod Żyrafą i odbył się darmowo. Wtedy z 13 tys. biletów sprzedano jedynie 242.

Ogromne straty Tyskiego Sportu. Podobno ma pojawić się nowy członek zarządu

Reklama