Poszukiwany / fot. Policja

Mężczyzna okradł mieszkanie w Tychach. Szuka go policja, ale nagranie z kamer nie jest dobrej jakości, dlatego rozpoznanie ewentualnego sprawcy będzie wyjątkowo trudne. Wiadomo, że był wysoki, miał na sobie bluzę z kapturem, dzięki której skutecznie zasłaniał twarz.

„Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży z włamaniem. Łupem sprawcy padły pieniądze. Zdarzenie miało miejsce w dniu 14 stycznia 2022 roku w jednym z mieszkań w Tychach przy ulicy Bohaterów Warszawy” – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji. „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – dodaje.

Poszukiwany / fot. Policja

Rysopis: Mężczyzna wzrostu około 190 centymetrów, szczupłej budowy ciała, ubrany w cienką kurtkę z założonym na głowie i zaciągniętym kapturem, na twarzy czarna maseczka podciągnięta pod same oczy, ciemne spodnie, na plecach założony plecak, szare buty sportowe z napisem Nike z białą podszewką.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają sylwetkę mężczyzny ze zdjęć, proszone są o pilny kon-takt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama