Poszukiwany / fot. Policja

Mężczyzna płacił nie swoją kartą w Tychach. Teraz szuka go policja, bo tego typu kradzież kwalifikowana jest jako włamanie na konto bankowe. To nie przelewki. Mężczyzna dokonał kilku płatności kartą, która nie należała do niego.

„Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie wobec nieznanego sprawcy, który posłużył się kartą płatniczą i wykonywał nieautoryzowane transakcje na łączną kwotę ponad 300 złotych” – informuje tyska policja.

Rysopis: Mężczyzna w wieku około 25-30 lat, średniej budowy ciała, około 175 centymetrów, ubrany w T-shirt koloru biało-granatowego z napisem na plecach „Umbro”, przez ramiona przewieszona bluza koloru szarego, buty i spodnie koloru czarnego, włosy jasne krótkie, na twarzy założona maseczka.

Reklama

Osoby które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 , telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl

Reklama