Poszukiwany / fot. Policja

Mężczyzna włamał się do mieszkania w Tychach. Ukradł pieniądze. Szuka go policja. Tyscy mundurowi ciągle poszukują włamywacza, który dostał się do mieszkania przy ulicy Bohaterów Warszawy.

Zdarzenie miało miejsce na początku tego roku, ale ciągle śledczym nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. „ Łupem sprawcy padły pieniądze” – informuje policja. „Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem” – dodają mundurowi. Z tym, że niestety trudno będzie rozpoznać mężczyznę, który skutecznie ukrył swój wizerunek.

Rysopis: Mężczyzna wzrostu około 190 centymetrów, szczupłej budowy ciała, ubrany w cienką kurtkę z założonym na głowie i zaciągniętym kapturem, na twarzy czarna maseczka podciągnięta pod same oczy, ciemne spodnie, na plecach założony plecak, szare buty sportowe z napisem Nike z białą podszewką.

Reklama

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają sylwetkę mężczyzny ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.