Michał Gramatyka na Glince ze swoim banerem / fot. Michał Gramatyka/ Facebook

Poseł Polski 2050 z Tychów, Michał Gramatyka pokazał swój pierwszy baner w kampanii wyborczej i zdaje się trafił z pomysłem. Ustawił baner na „Glince”, tuż przy wiadukcie, w który często uderzają zbyt wysokie pojazdy. Zdarzało się, że nawet te komunikacji miejskiej. „Czasem nie warto ryzykować kolizji z tym draniem i warto po prostu zawrócić” – skwitował poseł, który zachęca do „trzeciej drogi”.  

Wiadukt na Glince to znane chyba każdemu mieszkańcowi Tychów miejsce. Na potrzeby kampanii wykorzystał je Michał Gramatyka. Informuje kierowców na banerze o wysokości wiaduktu. „Za wysoki? Zawróć. Jest trzecia droga” – widnieje na banerze. 

„Mój pierwszy baner w tych wyborach stanął w ważnym dla tyszan miejscu. Mamy w Tychach wiadukt – zabójcę TIRów (no, w zasadzie dostawczaków, ale aspiracje ma wyższe). Potrafi on nagle przykucnąć i zniszczyć dach samochodu niczego nie spodziewającym się kierowcom. Czasem nie warto ryzykować kolizji z tym draniem i warto po prostu zawrócić” – skwitował Gramatyka w mediach społecznościowych.

Reklama
Reklama