Samochód policyjny / fot. Tychy24.net

Mieszkanka Tychów potrąciła przebiegającego przez DK1 mężczyznę. Nieprzytomny trafił do szpitala. Do wypadku doszło we wtorek około godziny 19.00 w rejonie Czechowic-Dziedzic. 

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu DK1 z ulicą Mazańcowicką. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna miał wtargnąć na jezdnię na czerwonym świetle. Potrącony został przez mieszkankę Tychów, która prowadziła pojazd marki Hyundai. 

Obecnie trwa postępowanie w sprawie oraz ustalanie tożsamości potrąconego, który nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Był ubrany na sportowo. 

Reklama

Kierująca samochodem mieszkanka Tychów była trzeźwa. 

Jak informuje nas pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej Sławomir Kocur, do zdarzenia doszło około godz. 19.00 na skrzyżowaniu DK1 z ul. Mazańcowicką.

Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wtargnął na jezdnię na czerwonym świetle. Został potrącony przez samochód marki Hyundai prowadzony przez mieszkankę Tychów. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, ale też i tożsamość jego ofiary. Ubrany na sportowo mężczyzna nie miał bowiem przy sobie dowodu osobistego ani innego dokumentu.

 

Reklama