Poszukiwany / fot. Policja

Młody człowiek w Tychach kradł alkohol i energetyki. Zaatakował pracownika sklepu, szuka go teraz policja, która opublikowała wizerunek podejrzanego.  

Policjanci Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej pracownika sklepu. 

„Zdarzenie to miało miejsce w dniu 29 stycznia 2024 roku w Tychach na terenie sklepu przy alei Bielskiej. Nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch napojów energetycznych oraz piwa, a następnie, w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionych rzeczy, uderzył pięścią w twarz pracownika sklepu, który podjął wobec niego interwencję” – informuje tyska policja, która za zgodą prokuratora opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Reklama

Rysopis:

Mężczyzna w wieku około 16-18 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, brązowe, ubrany w czerwoną kurtkę zimową z kapturem, spodnie dresowe koloru czarnego oraz obuwie sportowe koloru czarnego z białą podeszwą. Na prawym ramieniu przewieszona torba sportowa koloru czarnego z dwoma białymi paskami.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają poszukiwanego, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

Reklama