Nie możesz schudnąć? Nadwaga to coraz większy problem, z którym bywa, że nie jesteśmy w stanie sami sobie poradzić i to wcale nie musi być nasza wina. Teraz można za darmo zrobić sobie badania na niedobory komórkowe i zakwaszenie organizmu, a także uzyskać poradę Specjalisty.

Masz problemy gastryczne, nie możesz się pozbyć zbędnych kilogramów, Twoje jelita dają o sobie znać, często boli Cię głowa, kręgosłup albo nie masz energii, czujesz ciągłe zmęczenie i nic Ci się nie chce?

Przyczyną mogą być Niedobory Komórkowe oraz metabolizm, które mogą prowadzić do wielu poważnych zaburzeń w naszym organizmie, m.in.: nadwagi, alergii, nietolerancji pokarmowych, częstych infekcji, problemów skórnych, nerwicy, nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy, stanów zapalnych trzustki, wątroby, udarów, zawałów czy problemów z tarczycą i wielu innych schorzeń.

Reklama

W trakcie wizyty Specjalista sprawdzi niedobory witamin, minerałów, protein, koenzymów, aminokwasów oraz wyjaśni jakie skutki w naszym organizmie wywołuje ich brak.

Na wizycie zostanie przeprowadzony test na niedobory komórkowe i zakwaszenie organizmu z moczu oraz zostaną wykonane najważniejsze pomiary organizmu przy wykorzystaniu specjalnej wagi diagnostycznej, ta określi m.in. tłuszcz trzewny, którego nadmiar prowadzi do wielu poważnych chorób związanych z układem krążenia, miażdżycą czy cukrzycą.

W trakcie darmowej pierwszej wizyty u specjalisty mieszkaniec otrzyma wynik badania, wraz z omówieniem, zalecenia żywieniowe oraz pełną konsultację. Będzie mógł też pozostać na dłużej pod opieką Specjalisty.

Badanie jest wykonywane w poradni na ulicy Przemysłowej 3 w Katowicach, trwa około 20-25 minut.

Umawiać się na wizytę można pod numerem (32) 7232411 między godziną 8.00-18.00.  Zapisywać się można również online tutaj. Konieczna jest rezerwacja miejsc. Ilość darmowych badań jest ograniczona.

 

Dojazd z Tychów

Jadąc autobusem najwygodniej skorzystać z  linii nr „1” i wysiąść na przystanku „Osiedle Paderewskiego Powstańców”. Tuż obok znajduje się poradnia – należy się kierować na Centrum Handlowe Belg.

Reklama