Ogrodzony teren budowy od strony al. Piłsudskiego / fot. Tychy24.net

Nieopodal Castoramy w Tychach powstanie osiedle domków jednorodzinnych. Inwestor nie chce o nich rozmawiać. Inwestycja ma powstać przy ulicy Józefa.

Zgodnie z informacjami odnośnie wniosku złożonego przez firmę chodzi o budowę osiedla 22 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz z instalacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Mają powstać też drogi wewnętrzne parkingi, oświetlenie, mała architektura i chodniki.

Za inwestycję odpowiedzialna jest tyska spółka MAN-TRans. Ta realizowała już szeregowce przy ulicy Damrota w Tychach, buduje też przy ulicy Jaśkowickiej – wynika z informacji zamieszczonej na jej stronie internetowej. Firma natomiast nie chciała rozmawiać na temat inwestycji przy ulicy Józefa.

Reklama

„Nie chcemy udzielać żadnych informacji, nie mamy tutaj podstaw do rozmów” – usłyszeliśmy w sekretariacie firmy, która jest odpowiedzialna za inwestycję. Gdy poinformowaliśmy osobę przy telefonie, że podstawą do rozmowy jest inwestycja przy ulicy Józefa, zapytaliśmy też czy jest tajna.

„Na ten moment nie chcemy udzielać żadnych informacji” – usłyszeliśmy.

Reklama