Nieudolny włamywacz / fot. Policja

Nieudolny złodziej w Tychach. Tyska policja poszukuje mężczyzny, podejrzanego o próbę włamania do pomieszczeń biurowych i włamania do sklepu. Publikuje nagrania z monitoringu.

Do zdarzeń doszło 21-22 września 2017 roku. Na ulicy Czystej mężczyzna próbował się włamać do sklepu, ale mu się nie udało. Nie był w stanie wyłamać drzwi. Nie udało się też włamanie na ulicy Cyganerii.

– Nieznany sprawca w tym samym czasie, nieustalonym przedmiotem usiłował wyłamać okno i drzwi wejściowe do jednego z biur mieszczącego się w Tychach przy ul. Cyganerii. W tym przypadku sprawca także zamierzonego celu nie osiągnął – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Reklama

Policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu nieudanych włamań.

Sprawcą jest mężczyzna w wieku ok 35-40 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w ciemną kurtkę, jasna bluzę z kapturem, jasne spodnie, buty sportowe ciemne. Świadkowie lub osoby, które rozpoznają napastnika, proszone są o kontakt z tyską policją – osobiście lub pod nr telefonów: 32 32-56-200, 32 32-56-255, 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 997 lub 112. 

Reklama