Poszukiwany / fot. Policja

Nieznany sprawca okradł sklep w Tychach. Tyska policja poszukuje nieznanego sprawcy, który okradł sklep w Tychach przy ulicy Armii Krajowej. Mężczyzna miał ukraść 3 pary butów i narzędzia samochodowe.  

– W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny – informuje Barbara Kołodziejczyk z tyskiej policji.

Niestety po raz kolejny zdjęcie poszukiwanego mężczyzny jest bardzo złej jakości.

Reklama

Rysopis zgodny z opisem policji: mężczyzna wiek z wyglądu około 30-35 lat, włosy krótkie ciemne z widocznymi zakolami, ubrany w koszulkę typu polo z krótkim rękawem w poprzeczne paski niebiesko-białe, buty sportowe koloru ciemnego, spodnie dresowe z napisem PUMA, na lewej nogawce, posiadający przewieszoną przez ramię saszetkę koloru czarnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

Reklama