Korek na DK86

Od poniedziałku szykują się utrudnienia na DK86. Na odcinku Tychy-Giszowiec w obie strony. Potrwają do 26 stycznia. Za roboty odpowiedzialny jest Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach. 

„W związku z zapowiadanymi dobrymi warunkami pogodowymi, w terminie od 22 do 26 stycznia 2024 roku, służby Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Katowicach przystąpią do niezbędnych punktowych prac naprawczych nawierzchni jezdni na Drodze Krajowej nr 86 (DK 86) na dwóch odcinkach: od osiedla Giszowiec w kierunku miasta Tychy oraz od miasta Tychy do osiedla Giszowiec” – poinformowała Katowicka Agencja Wydawnicza. 

Podjęcie działań ma na celu utrzymanie bezpieczeństwa na naszych drogach, jednakże może wiązać się z koniecznością wprowadzenia chwilowych ograniczeń ruchu.

Reklama

„Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas podróży oraz stosowanie się do aktualnych oznaczeń. W miarę możliwości, prosimy także o korzystanie z alternatywnych tras, aby zminimalizować ewentualne niedogodności” – podkreślają urzędnicy. 

Reklama